top of page
--15.jpg
 
 
Petra Pejchalová
 

Provází ženy a muže na cestě sebepoznání a osobního rozvoje. Pracuje formou seminářů a individuálních sezení, převážně technikou konstelací / individuálních konstelací doplněnou prácí s tělem a meditačními nebo imaginačními technikami.

Vystudovala němčinu a nizozemštinu na filozofické fakultě. Po studiích působila v nadnárodní korporaci jako tlumočnice a asistentka. Pohyb života a touha po poznání a sebepoznání ji ale záhy vedly dál, a strávila celkem 3,5 roku sólo cestami po světě, což dodnes považuje za jedno ze svých nejdůležitějších „zasvěcení“. Velkou zkušeností pro ni kromě otevřenosti cesty samotné a pobytu v lůně přírody bylo setkání s náboženstvími Asie, s meditací a s Oshovými a později i dalšími sebezkušenostními a terapeutickými technikami – mnoho z nich mohla poznat při své dnes již 19-leté tlumočnické praxi (např. práci s tělem, bioenergetiku, šamanismus, práci s traumatem).

V roce 2007 se setkala s rodinnými konstelacemi a absolvovala výcvik u J. Bhagata Zeilhofera. V roce 2008 se poprvé setkala s Wilfriedem Nellesem jako tlumočnice jeho kurzů. Jeho styl práce ji natolik zaujal, že se stala nejen tlumočnicí, ale i organizátorkou jeho výcviků a seminářů a překladatelkou jeho knih do češtiny.

Založila partnerský Nelles Institut ČR, v jehož rámci nyní vede své vlastní kurzy a organizuje a spolufacilituje mezinárodní konstelační výcviky. V její práci se přirozeně snoubí práce s životními a integračními konstelacemi i dalšími technikami, které během své cesty poznala.

Jejími dary, kterými klientům pomáhá k uvolnění a otevření se životu, tomu, co je, a svému potenciálu, je především její empatie, intuice a schopnost soucítění a přijetí.

Od roku 2018 je členkou České asociace systemických konstelací, od r. 2020 působí v její radě. 

Petra Pejchalová.jpg
bottom of page