top of page
AnamCara6.jpg
Anam Cara

"Přítel duše

Přítel je ten, s kým jsme rádi, přijímá nás takové, jací jsme, dává nám svůj čas, respektuje nás a má nás upřímně rád. Můžeme se na něj spolehnout a podpoří nás ve chvílích,

kdy to potřebujeme. Přítel si dovolí nám říct i to,

co nechceme slyšet. A my jsme ochotni ho vyslechnout

a přemýšlet o tom."

Jirka a Helena

 

Pojďme se stát přáteli sami sobě a společně si vyjet se svým vnitřním týmem - tělem a duší - na přátelskou rekreaci. Budeme surfovat na vlnách života a současně se nořit až na dno našeho vnitřního oceánu, pro ty nevětší poklady, které jsme si ani neuměli představit.

Různými cestami se budeme inspirovat, jak využít vlastní vnitřní moudrosti k tomu, abychom uchopili svůj život v jeho plnosti. Abychom slyšeli svůj vnitřní hlas, který nám říká, co nám prospívá a co škodí, a tak se stali sami sobě přítelem.

Budeme poznávat své tělo, skrze sebevnímání v tělesných cvičeních, relaxacích, a v dalších různých pohybových aktivitách. Budeme se učit zdravě dýchat, cvičit zaměření pozornosti a meditovat. Budeme postupně odkládat clony své mysli, které nám brání vidět čistě svět kolem nás. Budeme slovům dávat prožitek a význam.

Slovu rekreace (lat. creare) vrátíme jeho původní název tvořit a vyrábět. Přidání předpony re, vyjadřuje proces obnovení, znovuvytvoření něčeho, co již existovalo a má se vrátit do původního stavu a v jiném slova smyslu si oddechnout a osvěžit tělo a duši. Budeme mít příležitost znovu se plně vrátit k sobě a prostě jenom být tady a teď.

Délka trvání programu: 

2,5 dne (začátek pátek 18 hod, konec neděle 16 hod)

Místo konání: 

Tréninkové prostory AKADEMIE Libchavy,

Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná

doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Termín konání: 

Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás.

Cena: 

4 800 Kč + DPH/osobu, v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení + ubytování ve společných prostorách AKADEMIE.

Ubytování: 

V rámci ceny kurzu nabízíme ubytování přímo

ve výcvikovém středisku, kde jsou k dispozici na spaní dvě společné místnosti, tzv. "sluneční a břízová ložnice" (dřevěné postele vč. veškerého ložního prádla a osušek).

Máte-li zájem o individuální ubytování v areálu napište nám na e-mail mojespokojenost@akademiesro.cz. Toto ubytování se již hradí nad rámec ceny kurzu.

(ubytování AKADEMIE)

přihlášení
_MG_3196.jpg
APARTMANY_NA_VRSKU_print15.jpg
20200113_140154.jpg
--18.jpg
AnamCara FINAL Pixabay.jpg

Lektoři

--53.png

kouč, psychoterapeut, supervizor, mentor, lektor

„Čím jsme uvnitř, se ukáže skrze to, co děláme navenek.“

_MG_3535.jpg

kouč, Access Consciousness

"Když vytváříme druhým prostor růst, rosteme s nimi."

Kontakt_sim
bottom of page