top of page
Reference

Cesta vnitřní proměny - vstupní víkend

CVP vstupní

Nové pohledy, jak se lze nad určitou situací zamyslet a jak si utřídit myšlenky. Příjemně strávený čas s podobně laděnými lidmi.

Marcela

Byl to pro mě krásný víkend, uvědomění si svého já, uvědomění si svých rolí, první setkání s konstelacemi - silný zážitek, dále mě osobně zaujal sám Zdeněk - projevem, přístupem, svými schopnostmi. V neposlední řadě i poznání nových lidiček. Děkuji všem!!!i

Jarmila J.

Kurz byl pro mne zastavením, rozhlédnutím se kde jsem a jak na tom jsem. Co mi přinesl? Stručně - Nadechnutí. Radost. Ujištění, že vše je jak má být. Velký dík Zdeňkovi. Dík za prostředí, které jste vytvořili.

Jana S.

Oslovilo mne velmi příjemné prostředí a příjemní lektoři, znalí svého oboru, přirození. Příjemné pro mne bylo, že lektoři do ničeho nenutili, doporučili, že je dobré to udělat tak, ale mohl každý říci, že něco pro něj nejde. Přišlo mi, že je filozofie postavená celkově na pozitivnu a to se mi líbilo a také to, že lektoři řekli, že se nejedná o žádnou terapii. Nejvíce se mi líbilo velmi příjemné prostředí, servis kolem setkání (výborné jídlo, buchtičky a celkově občerstvení). Velmi příjemní a fundovaní lektoři. Kurz bych doporučila svým kolegyním v zaměstnání, svým známým, kteří se zajímají o rozvoj sebe.

Lešikarová Pavlína

Seminář byl pro mne kouzelně inspirující esencí emocí, zážitků, vnímání sebe samého, druhých, prostoru okolo mne. Otevřel mi nové pohledy na můj život, hodnoty, které jsou pro mne důležité. Dal mi novou radost a stěstí do života. Děkuju :-) Nejvíce se mi líbilo setkání s báječnými lidmi a uvědomí si prostoru, ve kterém si mohu dovolit vše co budu chtít udělat. Doporučil bych ho všem, kdo se ztratil na své životní cestě, nebo si potřebuje ve své cestě udělat jasno nebo nabrat sil na ni.

Aleš Beránek

Z kurzu jsem odjížděla nabitá energií a cítila jsem se vyrovnaně. Celkově mi vyhovovalo, že mě nikdo do ničeho nenutil, takže i díky tomu jsem byla vstřícná ke všemu, co by mi možná jindy dělalo problém. Odvážela jsem si cenné rady, díky nimž snad posunu sama sebe i své vztahy s lidmi okolo mě.

Sylva Procházková

Krátké zhodnocení kurzu: Na začátku mírná nervozita a zvědavost – co mne čeká, co se bude dít? A na konci vnitřní klid a spokojenost. Co se mi líbilo: Atmosféra…prostředí, úžasní lektoři a v neposlední řadě i příjemní účastníci kurzu. Kurz bych doporučila všem, kteří mají pocit, že chtějí i něco málo ve svém životě měnit. Nebo třeba jen zažít ten skvělý pocit mít víkend pouze pro sebe. Vy, vaše myšlenky, rozhodnutí, nápady a pocity v úžasném prostředí s empatickými lektory.

Alena Wranová, Fakulta životního prostředí

Nesmírně inspirativní akce. Získala jsem nový náhled na spoustu věcí a odpovědi na některé své konkrétní osobní otázky. Doporučila bych ho všem, kteří hledají něco nového ve svém životě a neví ani přesně co to je + všem, kteří potřebují řešit nějaký osobní problém a potřebují se zorientovat a nastavit si cestu k řešení.

Monika, manažerka

Cesta vnitřní proměny - základní kurz

CVP kurz

Je to pouze základní dotyk mnoha témat, které jsou pro mě důležitá k životu. Je to čas určený k zastavení, naslouchání, uvědomování si vlastních pocitů, postojů a motivací. Je to sdílení věcí, které máme každý jinak a přece společné. Byly to tři krásné víkendy strávené s milými lidmi.Doporučil bych tento kurz každému, kdo překoná ostych se svlékat. Osobně mi kurz pomohl malinko pochopit své chování a možné recepty jak s ním spokojeně žít. A pokud s něčím nejsem spokojený tak třeba i způsob jak se změnit.

R. P.

Tento program je velmi zajímavý a propracovaný. Byl šitý přímo na míru našemu seskupení a pokud bylo cokoli změnit vše se přizpůsobilo našim potřebám! Na programu se mi líbilo všechno, programem počínaje, přes lektory, kolegy, jídlem a ubytováním konče. Kurz bych doporučila lidem, kteří neví!!! Kteří jsou nespokojení se svým zaměstnáním a se sebou samými. Lidem, kteří chtějí změnu, nebo něco nového, ale neví kudy a jak! Na věku nezáleží!!! Kurz mi přinesl nová poznání. Pochopení co chci a kam chci. Řidičák na sebe!!!! V pracovním životě pak velkou změnu! Nový náhled na moje zaměstnání a jeho změnu, tak abych byla spokojená já!

Lída Beránková, učitelka, kadeřnice, Pce

Zajímavá a užitečná „STOP-ka“ v životě. Nejvíce se mi líbily konstelace a prožitek, lidé, sdílení zkušeností a životních slastí a strastí, příběhů a poznání se navzájem. Doporučila bych tento kurz všem, kteří potřebují určité „zastavení se“ v životě, kteří cítí, že potřebují nad něčím popřemýšlet, cítí, že potřebují něco změnit, i když možná nevědí co. Všem, kteří mají chuť na sobě pracovat. V osobním životě mi to přineslo něco jako „větší pokoj v duši“, smíření, že je všechno v pořádku a i bude.

J.M. Praha

Zamýšlení se nad podstatou života, uvědomění si základních životních hodnot a vlastních postojů a informací k nim. Nejvíce se mi líbila otevřenost všech účastníků. Doporučila bych ho párům – aby šli stejnou cestou... Osobně mi účast na kurzu přinesla vážení si více sebe sama. Upevnění vlastních postojů. Pro pracovní život pak více vnitřního klidu. Vlastní přesvědčení v názorech při komunikaci.

Romana Matošová, nákupčí

Tento kurz byl přesně to, co jsem v té době hledala. Pozastavení se nad tím, co jsem, co cítím a první krok k tomu, co chci. Denně si od jeho skončení dávám otázku: Jana, jak se právě teď máš? Nejvíce se mi líbilo, že to bylo ve skupině. Doporučila bych tento kurz každému, kdo na sebe chce pracovat a lépe se poznat. Co mi kurz přinesl osobně? Je toho strašně moc. Hlavně radost ze sebe sama a z pokroku. Dále jsem zjistila, že neznám svůj mužský princip, čili je na čem pracovat. Do té doby mi nikdo konkrétněji neukázal, jak příjemné je naslouchat. Jak moc tím můžu dávat a těší mě to. A co pracovně? Pracuji více s pojmem – prostor v komunikaci. Hlídám se, zda aktivně naslouchám.

Jana, Praha

Žena
bottom of page