top of page

Ochutnávky

strechy (15).jpg
Hojnost přijetí. Hojnost moudrosti.
ochutnávka

Kolo roku se otočilo a letos se tak již počtvrté vydáváme na Cestu hojnosti. Bez návodů, bez ověřených rad a zaručených úspěchů. S vědomím nerozlučitelného propojení s cyklem přírody, života i vesmíru, otevíráme téma všudypřítomné hojnosti. Hojnosti sklizených plodů, hojné barevnosti života, hojnosti působivých západů slunce, moudrých myšlenek a trpělivého nicnedělání. Rovnost mezi dnem a nocí, nesouzení dobrého a zlého, uznání smrti jako součásti života prožitého v hojnosti. Hojnost přijetí sebe sama. Tady a teď. Nedostatek, dostatek a přebytek. 

 

Čas podzimní rovnodennosti se blíží. Dosáhli jsme vrcholu kola roku, sklidili jsme plody své víry a v náruči babího léta se radujeme ze sladkých plodů života. Moudrost našich kořenů nám ale s každým soumrakem začíná vyprávět příběh sestupu do ticha a tmy. Tmy, ve které přestáváme vidět očima, ale můžeme cítit, vnímat a uvědomovat si, že přes všechna očekávání jsme právě tam, kde máme být. Že dobré a zlé nestojí odděleně, stejně jako den a noc. Že neostrá hranice příšeří volá tajemným hlasem vyzývajícím nás k putování. Krok za krokem k hojnosti prožívání života tady a teď. S přijetím strachu ze selhání, ze zastavení, z bolesti, z přijetí, ze smrti, ze života.

 

Pokud stále dělíš na dobré a špatné. Pokud se obáváš destrukce systému a zažitých struktur. Pokud máš pocit, že nejsi na správném místě ve správný čas. Pokud máš pocit, že hojnost se musí zasloužit a že kdo v potu tváře nezaseje, nemůže ani sklízet. Pokud máš pocit, že tíha minulosti ti neumožní nadechnout se pro přítomnost. Přijď si pro přijetí. Vydej se s námi na Cestu hojnosti.

Kde:

Vinohradská 73 Praha

Termín:

Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás.

 

Cena:

Cena za tříhodinový seminář je 500 Kč. Poprvé můžeš na seminář přijít bezplatně a podle míry nadšení nechat dobrovolný příspěvek.

Lektoři: 

Klára Piskořová

Jan Piskoř

bottom of page