top of page
rádio AKADEMIE

Naši lektoři si pro vás připravili krátké rozhovory na témata, která by vás v současnosti mohla zajímat. Stačí si najít 15 minut na kávu, posadit se a připomenout si atmosféru AKADEMIE. 

Zajímalo by vás konkrétní téma - naše kurzy, techniky profesního rozvoje, chcete znát názor našich lektorů? Ozvěte se nám, rádi připravíme rozhovor dle toho, co vás zajímá.

Kudy vede cesta ke šťastnějšímu životu?

Poslechněte si povídání Terezy Mocové a Zdeňka Štěpánka o tom, co umí program Cesta vnitřní proměny. 

Začít opravdu vnímat. O co v tom životě jde. Co je skutečně podstatný a co třeba vůbec nevidím? Co mě zaměstnává? Proč neslyším to volání? 

Cesta vnitřní proměny si dává za cíl vrátit člověka zpátky do své síly. Učí jak neznásilňovat život. Jak říkat věcem ano. Může být cestou pro každého, kdo by se rád pohnul. Chtěl by přestat bojovat se životem a být v jeho proudu. Účastníci zažívají řadu AHA momentů a už v závěru prvního modulu se shodují, že procházka po téhle cestě opravdu stojí za to. A co Vy? Vykročíte s námi? 

podcast_edited.png
Apple 2_edited.png
Kudy vede cesta

Je Váš životní příběh tragický nebo plný humoru

Projekt jménem život. Kam vede ta cesta, když se na dalším rozcestí Vašeho života rozhodnete nepokračovat dál v cestě jménem „Ovládat a být ovládán“, ale vykročíte směrem do své síly? Co když začnete šetřit svou energii, kterou jste doteď investovali do boje, a přesměrujete ji do přijetí? Co když řeknete životu ano, přestanete ho prožívat tragicky a dovolíte si proplouvat jím s lehkostí?

V tomto podcastu Zdeněk Štěpánek vypráví Tereze Mocové o tom, co se začne dít, když se lidi rozhodnout pokračovat v Cestě vnitřní proměny. Lékaři, právníci, manažeři, všichni si z této cesty odnesou svůj dáreček. A ten může mít mnoho podob. Co na ně čeká uvnitř, se ale dozví, až když se odváží ho rozbalit..

podcast_edited.png
Apple 2_edited.png
Je Váš životní příběh
podcast_edited.png

Váš vlastní životní příběh - s lehkostí, humorem a respektem

Cesta vnitřní proměny. Jaká je a kam vede dál? Poslechněte si povídání Terezy Mocové se Zdeňkem Štěpánkem.

 

O tom, co Zdeňka vedlo k tomu vytvořit DEPO. Prostor pro setkání a znovunapojení. Protože ta cesta nikdy nekončí. A když po ní kráčíme, je občas potřeba vyčistit trubky. Zastavit se a zreflektovat. Zase si dovolit prožít radost a lehkost. Zaplavat si v hloubkách s nadšením. Netopit se v nich.  Užít si to, že je život rychlej. Nesnažit se ho zpomalit, nebojovat. Být v životě, a ne mimo něj.

 

Zahlídnout, že všechno už je prošlapaný. Že není potřeba nic vymýšlet. Stačí se dívat. Sledovat, jak se to dělá. Zkoušet. A pochopit, že ta cesta nikdy nekončí.. 

Apple 2_edited.png
Váš vlastní životní příběh
bottom of page