top of page
--122.jpg
Rozum a cit v sobě

Cesta hojnosti je pro každého jiná. Jeden vidí hojnost všude a druhý ji nevidí ani tehdy, když se v ní koupe. Někdo počítá hojnost v miliónech a miliardách, někdo ve svobodě a někdo v počtu dětí. Hojnost je cesta objevování. Cesta hojnosti je příležitost podívat se na svá přesvědčení, na svůj vztah k systému, na svůj přístup k penězům a majetku i na to, jak v souvislosti s hojností dávám a přijímám.

 

Seminář Cesta hojnosti nabízí prostor pro nahlédnutí tohoto tématu v úctě a vážnosti i radostnou lehkostí hry. Zažijte intenzivní čas, ve kterém si dovolíte vidět a vnímat hojnost i v prázdnu a dostanete možnost najít svůj zdroj a primární esenci hojnosti.

Chodíte na semináře a ke koučům, ale pořád nedokážete najít lehkost v přístupu k penězům? Děláte to, co vás baví, ale pořád žijete od výplaty k výplatě? Nedovolíte si koupit něco pro radost, i když máte našetřeno na několik životů. Své nejbližší zahrnujete dárky, ale obdarovat sami sebe nedokážete. Zajímalo by vás, jaký život žijí ti, kteří jsou s hojností v souladu.

Myslíte si, že mít přebytek je nemorální? Víte, že všeho je dostatek, ale máte pocit, že vám se stále vyhýbá? Máte všechno, ale chtěli byste peníze?

Seminář Cesta hojnosti umožňuje se na téma podívat vážně i hrou.  Rozmanitost je vítaná. Přijďte s námi sdílet tu svou.

 

Víkendového semináře Cesta hojnosti se můžete účastnit pouze jedenkrát. Někdy si totiž hojnost uvědomíme až ve chvíli, kdy se nám jí skutečně nedostává.

Délka trvání programu: 

2,5 dne (začátek pátek 18 hod, konec neděle 16 hod)

Místo konání: 

Tréninkové prostory AKADEMIE Libchavy,

Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná

doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Termín konání: 

6. – 8. 5. 2022

Cena: 

6 450 Kč + DPH/osobu, v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení + ubytování ve společných prostorách AKADEMIE.

Ubytování: 

V rámci ceny kurzu nabízíme ubytování přímo

ve výcvikovém středisku, kde jsou k dispozici na spaní dvě společné místnosti, tzv. "sluneční a břízová ložnice" (dřevěné postele vč. veškerého ložního prádla a osušek).

Máte-li zájem o individuální ubytování v areálu napište nám na e-mail mojespokojenost@akademiesro.cz. Toto ubytování se již hradí nad rámec ceny kurzu.

(www.apartmanynavrsku.cz)

--22.jpg
--33.jpg
APARTMANY_NA_VRSKU_print15.jpg
2 (7).jpg
--129.jpg

Lektoři

--53.png

kouč, psychoterapeut, supervizor, mentor, lektor

„Čím jsme uvnitř, se ukáže skrze to, co děláme navenek.“

_MG_3535.jpg

kouč, Access Consciousness

"Když vytváříme druhým prostor růst, rosteme s nimi."

Kontakt_sim
bottom of page