top of page

Vstupní víkend

Myslíte si, že nastal čas posunout váš vztah na další úroveň? Cítíte potřebu věnovat vašemu vztahu vědomou pozornost? Vstupní víkend vám umožní prožít, jaké je to růst společně a přitom každý sám za sebe. Spolu tady a teď.

 

Společně vstoupíme do kontinuálně plynoucího prostoru, který přináší možnost podívat se na sebe skrz ochutnávku spirálové dynamiky v páru. Vstupní víkend vám ukáže, jestli je to cesta, po které se společně vydáte

v cyklu Rozum a cit v páru.

strechy (11).jpg

Naše motivace

 

Všichni se můžeme vydat na cestu sebeobjevování a nacházet odpovědi na otázky, které nás zajímají. Můžeme se účastnit ženských a mužských kruhů, seberozvojových seminářů a mystických ceremonií, pokaždé se ale vrátíme domů. Tam, kde na nás čeká náš partner, naše partnerka, případné děti a všudypřítomná každodennost. Každodennost, která nám ukazuje, jak samostatné sebeobjevování JÁ ovlivňuje v reálném čase zrcadlící se soulad MY. Rozhodli jsme se proto vytvořit kontinuálně plynoucí prostor, který přináší možnost podívat se na sebe skrz dynamiku v páru. Jít každý svou jedinečnou cestou, ale dívat se společně stejným směrem.

 

Komu je vstupní víkend určen?

  

Vstupní víkend je určen všem párům, které hledají způsob, jak se dostat blíž k sobě prostřednictvím spolubytí v páru. Na vstupním víkendu otevřeme dveře do prostoru otázek, prožitků, respektu a zodpovědnosti. Já a My v kontextu komunikace, souladu, očekávání, zábavy, svobody, sdílení a mužsko-ženského pohledu na prožívání života.

 

Vstupní víkend vám nabídne ochutnávkový časoprostor, v němž si můžete svobodně odpovědět na otázku, zda-li říkáte ano dalším společným krokům v rámci cyklu Rozum a cit v páru.

 

Co můžete na víkendu zažít?

 

Setkáte se s lidmi, kteří si pokládají stejné otázky jako vy. Setkáte se s lidmi, kteří si pokládají zcela jiné otázky než vy. Setkáte se s lidmi, kteří si nepokládají vůbec žádné otázky. Setkáte se s lidmi, sami se sebou i se svým protějškem v bezpečném prostoru plném otázek a možných odpovědí. Těch vyřčených i tiše naplňujících prostor. Ochutnáte a prožijete v páru to, co vám váš rozum a cit dovolí. Budeme sdílet, otevírat vztahová témata, nabízet techniky použitelné v každodenním životě. Zažijete víkend plný vzájemné pozornosti, blízkosti a důvěry. Společně a přitom každý sám za sebe.

 

Témata:

 1. Kdo jsem já? Kdo jsme my?

Kdo, co, kdy, kde, jak a proč v našem vztahu.

 1. Kam jdu já? Kam jdeme my?

Jdeme společně, každý zvlášť, vidíme se vůbec?

 1. Očekávání a důvěra.

Já jsem si myslel a já jsem cítila. A naopak.

 1. Přesvědčení a vzorce pravdy.

Maminka vždy říkala. Tatínek vždy dělal.

 1. Zázračná řešení a mýtické vztahy.

Princ na bílém koni a zlá čarodějnice.

Časový harmonogram:

 Začínáme v pátek v 18:00 a končíme v neděli 16:00 hodin.

Místo konání: 

Tréninkové prostory AKADEMIE Libchavy,

Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná

doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Termín konání: 

31.03. - 02.04.2023

Cena: 

4 950 Kč bez DPH (5 890 Kč vč. DPH) za jednu osobu, tj. 9900 Kč bez DPH (11 780 Kč) za pár. V ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení.

Ubytování: 

Nad rámec ceny kurzu je možné sjednat ubytování v areálu AKADEMIE Libchavy - společné ložnice, pokojíčky se samostatným/společným sociálním zařízením nebo apartmány a sroubky (vč. veškerého ložního prádla a osušek).

Máte-li zájem o individuální ubytování v areálu napište nám na e-mail mojespokojenost@akademiesro.cz. Vzhledem k povaze kurzu očekáváme zvýšený zájem ze strany párů po individuálním ubytování mimo společné ložnice. Proto prosíme o včasnou rezeravaci, pokud máte zájem o ubytování v pokojíčku, ve sroubku nebo v apartmánu, jelikož kapacity jsou omezeny.

(ubytování AKADEMIE)

--40.jpg
strechy (34).jpg
--103.jpg
5 (2).jpg
--18.jpg

Základní cyklus

Před základním cyklem je nutné absolvovat Vstupní víkend. 

Vítáme všechny, kteří se rozhodli růst společně a přitom každý sám za sebe. Tady a teď. Cyklus Rozum a cit v páru probíhá v uzavřené skupině účastníků vstupního víkendu v průběhu roku 2022. Seznámili jsme se a je čas vydat se dál cestou společných prožitků a objevování.

strechy (32).jpg

Z čeho vycházíme?

Někdy ti vůbec nerozumím. Jak si tohle můžeš myslet? Proč se takhle chováš? Co mám ještě udělat abys mě vnímala?

 

Ve vztahu je důležité přijímat i dávat. Nabízet porozumění a přijímat odlišnosti. Nacházet zdroje motivace, komunikovat různost názorů a vědomě reagovat na situace kolem nás. Koncept spirálové dynamiky nás inspiroval k vytvoření programu, který ukazuje, jak pracovat s vlastním hodnotovým rámcem tak, aby docházelo k postupnému propojení s hodnotovým rámcem páru či rodiny. Když vědomě objevujeme svou vlastní spirálu, uvědomujeme si jednotlivé úrovně, rozvíjíme je a využíváme zdroje, které máme k dispozici, dostáváme do rukou nástroj, který dlouhodobě rozvíjí a prohlubuje přerod celku.

 

Zjistěte, co ovlivňuje vaše rozhodování, a najděte porozumění sami sobě, svým názorům, přáním a potřebám. Vydejte se společně na cestu souladu rozumu a citu a objevujte, jak váš přístup mění celkovou dynamiku vašeho vztahu.

 

To všechno můžete v tomto jedinečném programu objevovat společně. Pochopíte, jak každodenně pracovat s vlastním hodnotovým rámcem tak, aby docházelo k postupnému propojení s hodnotovým rámcem páru či rodiny.

 

Komu je základní cyklus určen?

Všem párům, které se chtějí rozvíjet společně i vedle sebe. Pro všechny páry, které se chtějí posunout a vyrůst, nebo se naučit zůstat stát a cítit. Pro všechny páry, které cítí nesoulad a mají chuť vystoupit z kruhu oběť, viník, zachránce. Pro všechny páry, které jsou na cestě osobního rozvoje každý sám a cítí potřebu integrace objeveného v páru. Pro všechny páry, které chtějí vyživit svůj vztah a prožít společný čas plný vzájemného poznávání se.

 

Rozum a cit v páru je určen pro všechny páry, které nehledají zázračná řešeni, ale skutečně se zajímají o vztah, jeden o druhého a zároveň i sami o sebe. S lehkostí do hloubek života v souladu. Muže a ženy. Svobody a partnerství. Rozumu a citu.

 

Témata:

Potřeby a přežití. Bezbranné já.

 1. Rodinná pouta. Vzorce a tradice.

 2. Touha po moci. Strachem k boji.

 3. A tak je to správně! Dobrá a zlá pravda.

 4. Růst a pochvala. Úspěchem proti prázdnotě.

 5. Svoboda a pohoda. Smysl souladu.

 6. Nejistota a možnost volby. Nadhled

 7. Moudrost soucitu. Láska je.

 8. Imaginace osvícení.

RaCvP zákl.cykl.

Prostor, který uklidňuje a inspiruje

Víkendové setkání se odehrává v klidném areálu na úpatí Orlických hor v Horních Libchavách.

Voní tam dřevo a louka a je tam dost prostoru, kde můžete přemýšlet nebo jen tak být a poznat se.

 

Místo konání:

Tréninkové prostory AKADEMIE Libchavy, Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí

(možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

 

 

Časový harmonogram:

Začínáme v pátek (respektive o prodlouženém víkendu ve čtvrtek) v 18:00 a končíme v neděli 16:00 hodin.

Termín konání:

připravujeme pro rok 2023

 

Cena:

7 450 Kč bez DPH (8 926,50 Kč vč. DPH) za jednu osobu, tj. 14 900 Kč bez DPH (17 853 Kč vč. DPH) za pár. V ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení.

Ubytování:

Nad rámec ceny kurzu je možné sjednat ubytování v areálu AKADEMIE Libchavy - společné ložnice, pokojíčky se samostatným/společným sociálním zařízením nebo apartmány a sroubky (vč. veškerého ložního prádla a osušek).

Máte-li zájem o individuální ubytování v areálu napište nám na e-mail mojespokojenost@akademiesro.cz. Vzhledem k povaze kurzu očekáváme zvýšený zájem ze strany párů po individuálním ubytování mimo společné ložnice. Proto prosíme o včasnou rezeravaci, pokud máte zájem o ubytování v pokojíčku, ve sroubku nebo v apartmánu, jelikož kapacity jsou omezeny.

(ubytování AKADEMIE)

--254.jpg
--33.jpg
APARTMANY_NA_VRSKU_print09.jpg
1 (3).jpg
_MG_3197.jpg

Průvodci, kteří tomu věří

Jan Piskoř 1.JPG

Jan inspiruje k žití života v lehkosti, vnímavosti a neomezené hojnosti.

Klára Piskořová.JPG

Klára je průvodkyní světem spirituálního materialismu.

bottom of page