Víkendový kurz je vhodným dárkem jako poděkování ženám, maminkám

či babičkám, za jejich každodenní starost o rodinu.

Žena ve všech svých podobách

Pro koho je seminář určen?

Ženám všech věkových kategorií, které si chtějí uchovat ženskost, bezvěkost a uvědomit si svoji nekonečnou vnitřní sílu.

Ženám, které se chtějí dobře cítit ve všech svých rolích

- jako manželka – přítelkyně – matka – milenka – moderní babička – podřízená – nadřízená – nadšená či unavená manažerka.

 

Na víkendovém kurzu budete mít možnost se věnovat především sobě a my se o vás postaráme. Je to možnost zastavit se a přitom díky vlastnímu prožitku vyzkoušet jednoduché nástroje, které vám pomohou z jiných úhlů pohledů vidět a s větší lehkostí řešit běžné denní situace,

které vás dříve vyváděly z klidu.

Co vás na víkendu čeká?

Každý seminář je jedinečný díky nosnému tématu, jedinečnosti žen a jejich očekávání. Lze ho tedy absolvovat neomezeně, každý víkend je jedinečný.

Seminář je inspirován 5 dohodami (knihami Dona Miquela Ruize). Lektorka využívá kombinaci dovedností kouče, praktika NLP, práce se záměrem a čištěním mentálních vzorů.

Pracuje na hluboké intuitivní úrovni, naslouchá ženám a vnímá,

co říkají a potřebují právě teď a tady posílit a získat.

Stanete se tak spolutvůrkyní programu a díky tomu je každý víkend originální.

Bez lásky láska není
nosné téma podzimního víkendu
  • Podle čeho se pozná žena, která sama sebe miluje a s jistotou ví, jaká je její role vedle muže?

  • Která žena s jistotou zná svůj nekonečný potenciál ženství

  • a ve všech svých aspektech ho používá?

  • A jak se projevuje žena, která dokáže kvalitou slov, činů a myšlení laskavě a vědomě ovlivnit svět svých předků, partnerů a dětí?

  • Jak s laskavostí reagovat na své blízké, rodiče, partnery, děti,

  • když nás občas tak štvou?

  • Zajímají Vás odpovědi na tyto otázky?

  • Ráda byste byla láskyplnou a radostnou ženou?

Již tradiční víkendy se staly malou UNIVERZITOU RYZÍHO ŽENSTVÍ díky síle příběhů, sebepoznávání, uvědomění, opouštění neužitečných a přijímání nových úhlů pohledů na život a role žen.

Co na víkendu konkrétně můžete zažít?

Láska jako energie – skrze různá cvičení si uvědomíme,

odkud v těle se láska bere, jak to právě teď s láskou máme,

jak jí žijeme a jak ji samy můžeme rozvíjet a podporovat, když opustíme všechno nárokování a očekávání.

Aspekty ženy – podíváme se na podstatu ženství z různých úhlů pohledů – žena dítě, žena matka, žena moudrá vědma, žena čarodějka, žena divoška, žena léčitelka…..čímkoli z historické podstaty jsme, tím si dovolíme být.

Sexualita – je součástí lásky mezi lidmi, jen je škoda, že je ještě stále vnímána jako určité tabu. Podíváme se,

jak široký je to komplex toho, jak o sobě smýšlíme,

co o sobě říkáme a jak se ke svému tělu chováme.

Kreativita – budeme ji probouzet různými pohybovými a klidovými meditacemi, relaxacemi, pohybovými aktivitami i pouhým bytím

v přírodě.

Aplikace slov do prožitků – o čemkoli bude řeč, zažijeme

v emočním prožitku, ve slovech toho totiž hodně víme,

a přesto si občas nedovolíme to zažívat naplno, je čas s tím začít právě TEĎ…

Dotkneme se tématu LÁSKA K JÍDLU A S JÍDLEM.

  • Jak být dobrou hospodyní i v dnešní době?

  • Jak mít naše rodinné stravování vyladěné i přes nové a nové informace ve výživě?

V průběhu víkendu si budeme povídat  o tom, jak o jídle přemýšlíme, jak ho plánujeme, co o něm říkáme, kde ho nakupujeme, jak ho upravujeme, jak ho podáváme, jak stolujeme,...

Otevřeme si, co všechno nám pro rodinu a partnerství přináší společné zasednutí ke stolu a jak rodinu motivovat ke společnému stolování. Jedním z aspektů ženy je hospodyně. Svým přístupem ke stravování může žena sebe i své okolí uzdravovat a vychovávat v lásce k jídlu nebo taky sebe i své okolí otrávit…

Co si vybíráte vy?

Chcete objednat kurz jako dárek?

Kontaktujte nás, rádi vám poukaz vystavíme.

Délka trvání programu: 

2,5 dne (začátek pátek 18 hod, konec neděle 16 hod)

Místo konání: 

Tréninkové prostory AKADEMIE Libchavy,

Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná

doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Termín konání: 

15. - 17. 10. 2021

Cena: 

3 950 Kč + DPH/osobu, v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení + ubytování ve společných prostorách AKADEMIE.

Ubytování: 

V rámci ceny kurzu nabízíme ubytování přímo

ve výcvikovém středisku, kde jsou k dispozici na spaní dvě společné místnosti, tzv. "sluneční a břízová ložnice" (dřevěné postele vč. veškerého ložního prádla a osušek).

Máte-li zájem o individuální ubytování v areálu napište nám na e-mail mojespokojenost@akademiesro.cz. Toto ubytování se již hradí nad rámec ceny kurzu.

(ubytování AKADEMIE)

přihlášení
APARTMANY_NA_VRSKU_print15.jpg
20200113_140154.jpg
20190914_140253.jpg
--18.jpg

Lektoři

_MG_3535.jpg

kouč, Access Consciousness

"Když vytváříme druhým prostor růst, rosteme s nimi."

Pavlina_kolecko_full.png

Hostující lektorka setkání Žena ve všech svých podobách. 

Reference

Milá Heleno, moc děkuji za nádherný kurz,,Tvá osobitost ,přístup a Tvůj jedinečný projev emocí byl tak silný,že na mě hodně zapůsobil, někdy chceme něco projevit,udělat,změnit ale nevíme jak.Čteme to v příručkách,knihách,ale tam to není názorně předvedeno,bylo cítit s jakou láskou kurz vedeš,to každý neumí.Dodalo mi to hodně energie,odholání,pocítila jsem lásku k sobě,pocítila své ženství,dovolila jsem si přiznat,že si s něčím nevím rady.......je toho tolik co mi to přineslo a moc za to děkuji

Gábina

Tenhle víkend pro mě znamená hodně. Dokázala jsem se dostat pod další svoji "slupku" v sobě a znovu objevit svou hodnotu a to svoje krásné já. A navíc jsem měla možnost poznat další krásná JÁ okolo. Myslím, že slovo děkuji nemůže plně vyjádřit tu vděčnost a radost ze všeho, co se odehrálo a odehrává se nadále. Je to prostě balzám na duši v té nejčistší formě. Bylo to spontánní, osvobozující, krásné. Jakoby se mi otevřel další rozměr života, ve správný čas, na správném místě. A nejlepší na tom je, že to máme všechny v sobě. Nemusíme se nic učit. Ta naše ŽENA se skrývá uvnitř nás, jenom ji najít a užívat si to! Je to síla! A nádherná!

Klára

Když bych měla popsat, co mi přinesl (přináší) víkend "Žena ve všech svých podobách", nepřicházejí mi slova. Těžko se vtěluje do slov něco, co probíhá spíše na úrovni smyslové, prožitkové, hluboko pod povrchem. Bylo to už třetí setkání a každé mělo schopnost pohnout vnitřními vrstvami osobnosti pozitivním směrem. V mém případě směrem k většímu klidu, který doznívá a je stále snadnější si jej navodit i v každodenním shonu. Takže díky, Heleno, za to, co děláš, za možnost potkat se s tolika zajímavými příběhy, pokořit zase několik komfortních zón a nasát naprosto unikátní energii. A samozřejmě posílám poděkování i ostatním ženám. Bylo to fajn! ;-)

Monika