top of page

Základní cyklus

Před Základním cyklem je nutné absolvovat Vstupní víkend. 

Cyklus tří víkendů v rozmezí 6-8 týdnů. Probíhá v uzavřené skupině účastníků ze vstupního víkendu,

kteří se rozhodli pokračovat a věnovat se sami sobě. 

Základní kurz

Komu je kurz určen

Všem, kteří se rozhodli pokračovat po vstupním víkendovém semináři v otevřené cestě k sebepoznání, kteří na sobě chtějí dál pracovat, začít psát svůj nový příběh.

Také je určen těm, kdož se potřebují v životě zastavit

a nadechnout, kteří cítí, že potřebují nad něčím popřemýšlet, něco změnit, i když možná ještě nevědí

co, vydat se na novou cestu, i když ještě neví, kudy vede.

O čem kurz je?

K práci budeme využívat techniky koučinku a systemické konstelace jako cesty k pozitivní změně ve vnímání sebe sama a druhých. Budete mít možnost seznámit

se s základy systemiky a koučování, začnete používat koučování v praxi.

Pozornost je věnována rozvíjení reflexe a možnosti budování vztahů se zaměřením na respektování, podporu a motivaci. Při sebereflexi v kontaktu s druhými lidmi

je pozornost věnována postojům, emocím a jejich způsobu vyjadřování navenek. Prožitými zkušenostmi vám otevřeme prostor pro změnu.

Budete mít možnost letmo nahlédnout do vzorců svého chování a začít objevovat způsob, jak přes osobní změnu dát svému životu novou kvalitu.

Témata
přijímání a dávání 
identita
emoce a přesvědčení
hranice
propojení s přírodou
prostor
pacing a leading
zdroje
smysly
ego a duše
kořeny
napojení na své smysly
volání
prostor pro rozum a cit

Časový harmonogram: 

Začínáme v pátek v 18:00 a končíme v neděli 16:00 hodin.

Termín konání: 

rok 2024 - zbývají poslední volná místa 

1. víkend 03. - 05. 05. 2024

2. víkend 06. - 08. 09. 2024

3. víkend 15. - 17. 11. 2024

rok 2024 - 2025

1. víkend 29.11. - 01.12.2024

2. víkend 17.01. - 19.01.2025 

3. víkend 14.03. - 16.03.2025 

Cena: 

15.840 Kč + DPH ; (5.280 Kč + DPH za 1 víkend) v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení a ubytování ve společných prostorách AKADEMIE Libchavy.

Ubytování:

V rámci ceny kurzu nabízíme ubytování přímo ve výcvikovém středisku,

kde jsou k dispozici na spaní dvě společné místnosti, tzv. "sluneční a břízová ložnice" - (dřevěné postele vč. veškerého ložního prádla a osušek).

Máte-li zájem o individuální ubytování v areálu napište nám na e-mail mojespokojenost@akademiesro.cz.

Toto ubytování se již hradí nad rámec ceny kurzu.

(ubytování AKADEMIE)

Přihlášení

Chcete objednat kurz jako dárek?

Kontaktujte nás, rádi vám poukaz vystavíme.

Pokojicek-02_web.jpg

Reference

Referene CVP

Je to pouze základní dotyk mnoha témat, které jsou pro mě důležitá k životu. Je to čas určený k zastavení, naslouchání, uvědomování si vlastních pocitů, postojů a motivací. Je to sdílení věcí, které máme každý jinak a přece společné. Byly to tři krásné víkendy strávené s milými lidmi.Doporučil bych tento kurz každému, kdo překoná ostych se svlékat. Osobně mi kurz pomohl malinko pochopit své chování a možné recepty jak s ním spokojeně žít. A pokud s něčím nejsem spokojený tak třeba i způsob jak se změnit.

R. P.

Tento program je velmi zajímavý a propracovaný. Byl šitý přímo na míru našemu seskupení a pokud bylo cokoli změnit vše se přizpůsobilo našim potřebám! Na programu se mi líbilo všechno, programem počínaje, přes lektory, kolegy, jídlem a ubytováním konče. Kurz bych doporučila lidem, kteří neví!!! Kteří jsou nespokojení se svým zaměstnáním a se sebou samými. Lidem, kteří chtějí změnu, nebo něco nového, ale neví kudy a jak! Na věku nezáleží!!! Kurz mi přinesl nová poznání. Pochopení co chci a kam chci. Řidičák na sebe!!!! V pracovním životě pak velkou změnu! Nový náhled na moje zaměstnání a jeho změnu, tak abych byla spokojená já!

Lída Beránková, učitelka, kadeřnice, Pce

Zajímavá a užitečná „STOP-ka“ v životě. Nejvíce se mi líbily konstelace a prožitek, lidé, sdílení zkušeností a životních slastí a strastí, příběhů a poznání se navzájem. Doporučila bych tento kurz všem, kteří potřebují určité „zastavení se“ v životě, kteří cítí, že potřebují nad něčím popřemýšlet, cítí, že potřebují něco změnit, i když možná nevědí co. Všem, kteří mají chuť na sobě pracovat. V osobním životě mi to přineslo něco jako „větší pokoj v duši“, smíření, že je všechno v pořádku a i bude.

J.M. Praha

Nástavbové víkendy

Nástavbové víkendy
Nástavbové víkendy jsou otevřeny pouze pro absolventy Vstupního víkendu a Základního cyklu

Kurz slouží k objevení svého pravého já a k nalezení stability a jistoty v našich životech. Každý člověk přináší světu jedinečný potenciál, který je připraven se rozvinout, má-li podmínky. Ať použijeme jakýkoli způsob, abychom se ukázali světu a rozkvetli, potřebujeme podporu nás samých. Nikdo jiný při nás nemůže stát tak blízko. Nikdo jiný nás nemůže “mít rád” tak pravdivě, jako my
sami. A bez této “lásky” k sobě nejde nic.

Tak jako vnitřní žena a vnitřní muž je pro nás zdrojem, stejně tak je zdrojem naše vnitřní dítě. Tato část, která je velmi radostná, kreativní, má ráda život a je plně napojená na něco, co nás přesahuje. Objevení a setkání s vnitřním dítětem nás může podpořit na cestě v každodenním životě.

Každý z nás v sobě nosí svého vnitřního muže a vnitřní ženu. Jsou naší součástí, jsou naším zdrojem a jejich přijetí, komunikace s nimi, jejich projevování v běžném životě je podmínkou pro hezké vztahy s ostatními, s druhým pohlavím, ale hlavně s přijetím sebe a rozvojem a integrací své osobnosti.

Více

Jsme různí - různě myslíme, mluvíme, máme různé hodnoty, zkušenosti a historii. Spirálová dynamika popisuje, jak se vyvíjelo lidstvo i jak se vyvíjí jednotlivec. Zahlédnete vzorce chování, motivace, názory a přesvědčení, která vám brání v rozvoji. Víkend vám pomůže pochopit, jak to kdo má, já a ostatní. Přinese nadhled a pochopení pro druhé. 

Víkendový kurz 9 druhů lásky je návodem anebo manuálem, který nám může pomoci vyznat se v tom, co to vlastně zdravá láska je, pomůže nám vyjasnit si své vztahy a především posílit vztah sama k sobě, protože to je vztah, který ostatní druhy lásky určuje a na kterém naše vztahy “stojí”.

Lektoři

DSC_7624.png

Kouč, lektor a konstelář. Zkušený průvodce skupin na cestě za změnou a poznáním sebe sama.

--53.png

Kouč, psychoterapeut, supervizor, mentor, lektor

„Čím jsme uvnitř, se ukáže skrze to, co děláme navenek.“

Monika_Kubasova-kolecko-male.png

Hlasová trenérka, průvodkyně na cestě k sebepoznání

Martina
bottom of page