top of page
Vstupní víked

Vstupní víkend

Poznejte jak pracujeme, jak je kurz veden, jak a jakých témat se během kurzu budeme dotýkat. Představíme vám koučink

a systemické konstelace jako nástroj osobního rozvoje.

 

Po absolvování vstupního víkendu se můžete rozhodnout, zda-li je správný čas pro vaši cestu vnitřní proměny a jestli se po ní chcete vydat s námi.

Víkendový seminář Cesta vnitřní proměny je navázáním kontaktu s řadou témat, která jsou pro většinu lidí důležitá na cestě k naplněnému životu, např. vnímání identity, kořenů, vztah k sobě samému, prožívání, objevování svých kvalit, uvědomování si rolí a jejich vliv na nás, hodnoty – pro co to vlastně všechno děláme. Celý víkend je

ale především příležitostí k zastavení, vnímání přítomného okamžiku, naslouchání, uvědomování si vlastních pocitů, potřeb a motivací.

Komu je seminář určen?

Vstupní víkendový seminář je určen všem, kteří mají zájem na sobě pracovat a osobnostně se rozvíjet, porozumět více nejen sami sobě, ale i svým blízkým, dětem, rodičům.

Dále je určen těm, kdož se potřebují v životě zastavit

a nadechnout, kteří cítí, že potřebují nad něčím popřemýšlet, něco změnit, i když možná ještě nevědí

co, vydat se na novou cestu, i když ještě neví, kudy vede.

O čem seminář je?

Představíme vám koučink a systemické konstelace

jako cesty k pozitivní změně ve vnímání sebe sama

a druhých. Budete mít možnost seznámit se s základy systemiky a koučování, začnete si procvičovat koučování

v praxi.

 

Pozornost je věnována rozvíjení reflexe a možnosti budování vztahů se zaměřením na respektování, podporu a motivaci. Při sebereflexi v kontaktu s druhými lidmi

je pozornost věnována postojům, emocím a jejich způsobu vyjadřování navenek. Prožitými zkušenostmi vám otevřeme prostor pro změnu.

Budete mít možnost letmo nahlédnout do vzorců svého chování a začít objevovat způsob, jak přes osobní změnu dát svému životu novou kvalitu.

​Témata:

  • Koučink jako životní filosofie.

  • Systemická konstelace jako cesta ke skrytým vzorcům ve vztazích.

  • Poznávání všemi smysly – cesta ke smyslu-plnému bytí.

  • Tělo jako nástroj sebepoznání a posel zpráv.

  • Osobní zkušenost a prožitek jako cesta k porozumění druhým.

zkušenosti účastníků 

Místo konání: 

Tréninkové prostory AKADEMIE Libchavy, Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí

(možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Časový harmonogram: 

Začínáme v pátek v 18:00 a končíme v neděli 16:00 hodin.

Pokojicek-03_web.jpg

Termín konání: 

rok 2024

11. - 13. 10. 2024 - poslední volné místo, poté se lze hlásit jako náhradník

Cena: 

5.280 + DPH za víkendové setkání, v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení

a ubytování ve společných prostorách AKADEMIE Libchavy.

Ubytování:

V rámci ceny kurzu nabízíme ubytování přímo

ve výcvikovém středisku,

kde jsou k dispozici na spaní dvě společné místnosti,

tzv. "sluneční a břízová ložnice"

(dřevěné postele vč. veškerého ložního prádla a osušek).

Máte-li zájem o individuální ubytování v areálu napište nám na e-mail mojespokojenost@akademiesro.cz

Toto ubytování se již hradí nad rámec ceny kurzu.

(ubytování AKADEMIE)

Přihlášení

Chcete objednat kurz jako dárek?

Kontaktujte nás, rádi vám poukaz vystavíme.

Základní kurz

Reference

Referene CVP

Je to pouze základní dotyk mnoha témat, které jsou pro mě důležitá k životu. Je to čas určený k zastavení, naslouchání, uvědomování si vlastních pocitů, postojů a motivací. Je to sdílení věcí, které máme každý jinak a přece společné. Byly to tři krásné víkendy strávené s milými lidmi.Doporučil bych tento kurz každému, kdo překoná ostych se svlékat. Osobně mi kurz pomohl malinko pochopit své chování a možné recepty jak s ním spokojeně žít. A pokud s něčím nejsem spokojený tak třeba i způsob jak se změnit.

R. P.

Tento program je velmi zajímavý a propracovaný. Byl šitý přímo na míru našemu seskupení a pokud bylo cokoli změnit vše se přizpůsobilo našim potřebám! Na programu se mi líbilo všechno, programem počínaje, přes lektory, kolegy, jídlem a ubytováním konče. Kurz bych doporučila lidem, kteří neví!!! Kteří jsou nespokojení se svým zaměstnáním a se sebou samými. Lidem, kteří chtějí změnu, nebo něco nového, ale neví kudy a jak! Na věku nezáleží!!! Kurz mi přinesl nová poznání. Pochopení co chci a kam chci. Řidičák na sebe!!!! V pracovním životě pak velkou změnu! Nový náhled na moje zaměstnání a jeho změnu, tak abych byla spokojená já!

Lída Beránková, učitelka, kadeřnice, Pce

Zajímavá a užitečná „STOP-ka“ v životě. Nejvíce se mi líbily konstelace a prožitek, lidé, sdílení zkušeností a životních slastí a strastí, příběhů a poznání se navzájem. Doporučila bych tento kurz všem, kteří potřebují určité „zastavení se“ v životě, kteří cítí, že potřebují nad něčím popřemýšlet, cítí, že potřebují něco změnit, i když možná nevědí co. Všem, kteří mají chuť na sobě pracovat. V osobním životě mi to přineslo něco jako „větší pokoj v duši“, smíření, že je všechno v pořádku a i bude.

J.M. Praha

Nástavbové víkendy

Nástavbové víkendy
Nástavbové víkendy jsou otevřeny pouze pro absolventy Vstupního víkendu a Základního cyklu

Kurz slouží k objevení svého pravého já a k nalezení stability a jistoty v našich životech. Každý člověk přináší světu jedinečný potenciál, který je připraven se rozvinout, má-li podmínky. Ať použijeme jakýkoli způsob, abychom se ukázali světu a rozkvetli, potřebujeme podporu nás samých. Nikdo jiný při nás nemůže stát tak blízko. Nikdo jiný nás nemůže “mít rád” tak pravdivě, jako my
sami. A bez této “lásky” k sobě nejde nic.

Tak jako vnitřní žena a vnitřní muž je pro nás zdrojem, stejně tak je zdrojem naše vnitřní dítě. Tato část, která je velmi radostná, kreativní, má ráda život a je plně napojená na něco, co nás přesahuje. Objevení a setkání s vnitřním dítětem nás může podpořit na cestě v každodenním životě.

Každý z nás v sobě nosí svého vnitřního muže a vnitřní ženu. Jsou naší součástí, jsou naším zdrojem a jejich přijetí, komunikace s nimi, jejich projevování v běžném životě je podmínkou pro hezké vztahy s ostatními, s druhým pohlavím, ale hlavně s přijetím sebe a rozvojem a integrací své osobnosti.

Více

Jsme různí - různě myslíme, mluvíme, máme různé hodnoty, zkušenosti a historii. Spirálová dynamika popisuje, jak se vyvíjelo lidstvo i jak se vyvíjí jednotlivec. Zahlédnete vzorce chování, motivace, názory a přesvědčení, která vám brání v rozvoji. Víkend vám pomůže pochopit, jak to kdo má, já a ostatní. Přinese nadhled a pochopení pro druhé. 

Víkendový kurz 9 druhů lásky je návodem anebo manuálem, který nám může pomoci vyznat se v tom, co to vlastně zdravá láska je, pomůže nám vyjasnit si své vztahy a především posílit vztah sama k sobě, protože to je vztah, který ostatní druhy lásky určuje a na kterém naše vztahy “stojí”.

Lektoři

DSC_7624.png

Kouč, lektor a konstelář. Zkušený průvodce skupin na cestě za změnou a poznáním sebe sama.

--53.png

Kouč, psychoterapeut, supervizor, mentor, lektor

„Čím jsme uvnitř, se ukáže skrze to, co děláme navenek.“

Monika_Kubasova-kolecko-male.png

Hlasová trenérka, průvodkyně na cestě k sebepoznání

Martina
bottom of page